Mon. Dec 4th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Fundstrat analītiķis Toms Lī ( ASV ) prognozē ka 2020.gada martā 1 BTC maksās $ 91 000

Pazīstamais Fundstrat analītiķis Toms Lī ( ASV ) prognozē ka 2020.gada martā 1 BTC maksās $ 91 000 un nodemonstrēja diagrammu ar petījumu, kur atspoguļotas Bitcoin tirgus svārstības:

Diagramma gatavojot logaritmisko skalu, nevis parasto lineāro skalu, tādēļ Bitcoin maksimumi un minimumi nav tik atšķirīgi. Toms Lī un Fundstrat izmantoja aprēķiniem vidējo Bitcoin augšanas procentu pēc Bitcoin tirgus kritumiem, lai aprēķinātu prognozējamo kursu 2020.gada martā. Tad arī varēsim pārliecināties, vai Toma Lī prognozes piepildījušās.

 

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!