Fri. Dec 1st, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Dubaja plāno izmantot blokķēdes tehnoloģiju

Dubaja paziņojusi par virtuālas biznesa platformas radīšanu biznesa vajadzībām tūrisma jomā. Tā būs daļa no valdības Dubaja 10X iniciatīvas. Galvenais projekta mērķis – papildināt tūrisma ceļazīmju pārdošanas kanālu. Tas nodrošinās ceļotājiem iespēju iegādāties viesnīcu pakalpojumus līdzās lielajām kompānijām. Cenas būs daudz caurspīdīgākas un blokķēdes tehnoloģija nodrošinās kopēju tirgu gan lielajām kompānijām, gan mazajām kompānijām, gan individuāliem ceļotājiem.

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!