Wed. Oct 20th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Investīciju banka Goldman Sachs atzinusi, ka blokķēdes tehnoloģija rada uzņēmumam biznesa riskus

Viena no lielākajām pasaules investīciju bankām Goldman Sachs iesniegusi dokumentu ASV Vērstpapīru un Biržu Komisijā, kurā skaidrots, ka Goldman Sachs dalība kriptotirgū var negatīvi ietekmēt kompāniju. Saskaņā ar dokumentu, kompānija var tikt pakļauta riskiem investējot blokķēdes tehnoloģijā, veicot sadarbību ar klientiem, kuri veic kriptovalūtas transakcijas, kā arī kompānijas partneriem izmantojot DLT. Vienlaicīgi Goldman Sachs investējis vairākās blokķēdes start-up kompānijās, lai pētītu un mēģinātu izmantot blokķēdes priekšrocības savā labā.

 

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!