Sun. Feb 25th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Litecoin Cash izstrādātāji paziņojuši, ka noticis Litecoin hardforks, jeb Litecoin Cash monētas parādīšanās Litecoin blokķēdē. tas noticis blokā 1371111. Pēc publicētās informācijas Litecoin Cash maki būs pieejami 24 stundu laikā un visi kam pieder viens Litecoin saņems 10 bezmaksas tokenus Litecoin Cash. Litecoin Cash izceļas ar to, ka tīklā būs pieeja monētu rakšanas ( iegūšanas ) iespēja. Izstrādātāji uzskata, ka Litecoin Cash būs progresīvāks par Bitcoin Cash, jo bloku radīšana ilgs tikai 2.5 minūtes salīdzinot ar  10 minūtēm Bitcoin Cash.

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!