Mon. Jul 15th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kanādas VersaBank Inc. veidos kriptovalūtu aktīvu glabātuvi

Aktīvu ziņā mazākā Kanādas banka paziņojusi, ka veidos kriptovalūtu aktīvu glabātuvi, kas būs pieejama jūnijā. Banka noalgojusi kiberdrošības ekspertu, kas strādājis mobilo ierīču kompānijā Blackberry, kuras ražotie mobilie tālruņi  savā laikā tika uzskatīta par augsta līmeņa kiberdrošības ierīcēm un bija iecienīti baņķieru, politiķu un lielo uzņēmumu vadītāju aprindās. versaBank direktors Deivids Teilors paziņojis, ka VersaBank nebūs piekļuves klientu aktīviem un banka tos nevarēs atvērt.

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA

 

 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!