Sat. Oct 23rd, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

PayPal CFO Džons Reinijs: Bitcoin tehnoloģija ir daudzsološa

Kompānijas PayPal CFO Džons Reinijs domā, ka šobrīd kriptovalūtām vēl nepiemīt pietiekošs uzticamības līmenis maksājumu veikšanai. Tomēr viņš uzskata ka nākotnē situācija var mainīties. Kā mīnusus Džons Reinijs minēja Bitcoin volatilitāti, kura var būtiski ietekmēt transakcijas rezultātus. Džons Reinijs: “Bitcoin tehnoloģijai ir pietiekošs potenciāls, lai pēc dažiem gadiem tā tiktu pieņemta kā maksāšanas līdzeklis visur un tā kļūs par valūtu, kuru izmantos vairums planētas iedzīvotāju katru dienu.

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!