Sat. May 28th, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Āfrika – viens no perspektīvākajiem kriptovalūtu tirgiem

2017.gadā kriptovalūtu tirgus Āfrikā ir audzis, neskatoties uz to, ka kriptovalūtas Āfrikā tirgojas ar 40% uzcenojumu. Saskaņā ar Pasaules Bankas pētījumu 34% pieaugušo Āfrikas iedzīvotāju 2014.gadā bija savs bankas konts un 12% līdzekļi pieejami ar viedtālruņu aplikāciju palīdzību. Āfrikā šobrīd vēroja tendence apgūt kriptovalūtu tirgu, Bitcoin-kompānija LUNO plāno savu klientu skaitu Āfrikā līdz 2025.gadam palielināt līdz 1.mljrd.. Coinbase šobrīd ir uzsākusi sadarbību ar Kenijas maksājumu sistēmu M-Pesa, kuru lieto 20 mlj. klientu Āfrikā.

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!