Fri. Jun 21st, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kamerons Winklevoss par Bitcoin

Viens no dvīņu brāļiem Winklevossiem paziņojis, ka Bitcoin tirgus kapitalizācija var sasniegt $5 triljonus jeb 1/2 no zelta tirgus. Kamerons intervijā CNBC atzīmēja, ka uzskata, ka Bitcoin “grauj” zelta tirgu: “… zelts kā metāls ir rets, tas arī nodrošina tā vērtību. Ciparu valūta Bitcoin ir daudz ātrāk pārvietojama, daudzfunkcionāla un Bitcoin tiek nodrošināts ar investīcijām. Bitcoin ir iespēja augt 30-40 reizes, tā kā tirgus dalībnieki sākuši ievērot šīs priekšrocības. Neskatoties uz pieprasījuma pieaugumu, kriptovalūta Bitcoin arvien ir nenovērtēta”.

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!