Wed. Jan 12th, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Bijušā prezidenta amata kandidāta Rona Pola ( ASV ) aptauja

Bijušais Pārstāvju palātas pārstāvis no Teksasas štata ASV, Rons Pols veicis savu interneta aptauju par to, kādā veidā cilvēki gribētu saņemt dāvanu, ja to vajadzētu uzglabāt 10 gads. Aptaujā piedalījās vairāk kā 70 000 respondentu. Aptaujas rezultāti sadalījās šādi: 54% izvēlētos Bitkoinu, 36% izvēlētos zeltu, 8% obligācijas un tikai 2% ASV dolāru. Pats Rons Pols šobrīd aktīvi atbalsta Bitcoin un iesaka patērētājiem savas pensijas noguldījumus investēt bitkoinā.

 

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!