Fri. Oct 22nd, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Honkongas blokķēdes tehnoloģiju investīciju fonds nopērk kriptovalūtu biržu BTCC

Honkongas investīciju kompānija nopirkusi kriptovalūtu biržu BTCC, vai agrāk pazīstamo lielāko Ķīnas kriptovalūtu biržu BTC China. 2017.gada septembrī Ķīnas valdība pieņēma lēmumu par kriptovalūtu tirdzniecības aizliegumu savā teritorijā, līdz ar to TC China bija jāpamet šanhaja un kompānijas galvenais birojs tika pārvietots uz Honkongu. Kompānija tagad fokusēsies uz trim tirgus segmentiem: kriptovalūtas biržas pakalpojumiem, bitcoin-maku Mobi un Bitcoin transakciju apstrādi. Biržas līdzdibinātājs Bobijs Lī izteicās, ka, “… apbrīno to resursu daudzumu, kas būs pieejams biržai, lai tā 2018.gadā augtu ātri un agresīvi”.

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!