Tue. Oct 19th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

ES Centrālās bankas prezidents Mario Dragi paziņo, ka Eiropas bankas var mīkstināt savu pozīciju un uzpirkt Bitcoin

Eiropas Centrālās bankas prezidents Mario Dragi publiski šonedēļ Eiropas Parlamenta sēdē ziņoja par kriptovalūtām. ECB vadītājs paziņoja, ka nav novērots, ka Eiropas bankas būtu gatavas darboties ar kriptovalūtām. Tomēr viņš atzina, ka tas var izmainīties, kriptovalūtām nonākot galvenajās finanšu plūsmās. Dragi piebilda: ” Nesenie notikumi, tādi kā Bitcoin kontrakti Čikāgas preču biržā, var novest pie tā, ka Eiropas bankas arī ieies tirgū. Mēs noteikti sekosim līdzi notiekošajam”.

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!