Mon. Sep 25th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Arizonas štata ( ASV ) pārstāvju palātā iesniegti vairāki likumprojekti par kriptovalūtu legalizāciju

Arizonas štata ( ASV ) Pārstāvju palātā iesniegti vairāki likumprojekti, kuri paredz kriptovalūtu legalizāciju un izmantošanu nodokļu nomaksai. Pārstāvju palātas runasvīrs Džefs Vindingers: “Tas ir viens no likumprojektiem, kuru mēs atbalstām un tas ir signāls visām ASV un varbūt arī pasaulei, ka Arizona kļūs par piemērotu vietu digitālo valūtu un blokķēdes izmantošanai. Šis mehānisms ir maksimāli vienkāršs lietošanā un atļauj nomaksāt nodokļus pat nakts vidū, skatoties televizoru.” Parlamentārietis arī atzīmēja, ka tādēļ ka Bitcoin šobrīd vēl lieto salīdzinoši maz pilsoņu, liela daļa līdzekļu tiks novirzīti sabiedrības izglītošanai par jaunajām tehnoloģijām. Ja Arizonas likumprojekts tiks apstiprināts, tad nodokļu nomaksa Arizonā Bitcoin un citās kriptovalūtās būs iespējama pēc diviem gadiem.

 

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!