Tue. Apr 16th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Singapūras aviokompānija Singapore Airlines ieviesīs lojalitātes programmu KrisFlyer

Saskaņā ar aviokompānijas paziņojumu klientu lojalitātes programmas aplikācija KrisFlyer sāks darboties pēc pusgada un tā būs balstīta blokķēdes tehnoloģijā. Tas būs aviokompānijas privāts tīkls, kurā piedalīsies vietējās vairumtirdzniecības kompānijas un aviokompānijas partneri. Pēc Singapore Airlanes direktora vārdiem, viņi būs pirmā aviokompānija kura ieviesīs tāda veida produktu. Arī Jaunzēlandes aviokompānija Air New Zeland pirms neilga laika paziņoja par sadarbību ar Wind Free līdzīga projekta ieviešanā.

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!