Sun. May 22nd, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Dublinā notiek straujas un negaidītas pozitīvas izmaiņas sabiedrības attieksmē pret kriptovalūtām

ICO-startapu, kripto-kafejnīcu, kriptovalūtu apmaiņas punktu bāros parādīšanās bijusi Dublinai strauja un negaidīta un radījusi jaunu kultūru.  Rubens Godfrijs, vietējās organizācijas Crypto Coast līdzdibinātājs, uzskata, ka šis impulss turpināsies. Viņa radītais tīkls sastāv no dažādām kriptogrāfiskām kompānijām no visas pasaules. Viņš plāno atvērt birojus daudzās pasaules pilsētās – Bostonā, Barselonā, Maskavā, Kijevā, Honkongā, Singapūrā, Dubajā, Lucernā un citur. 

Rubens Godfrijs skaidro: “Mēs vienkārši cilvēkiem radām platformu, kur pievienoties un lai viņi dara ko grib. Kā biznesa vieta Īrija ir ļoti pievilcīga, jo šeit ir vieni no labākajiem programmētājiem pasaulē”.

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!