Sun. Apr 7th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

ConsenSys sadarbībā ar Eiropas Komisiju izveido Blokķēdes-Observatoriju

ConsenSys, viens no starptautiski pazīstamākajiem jaunuzņēmumiem Ethereum ekosistēmā, strādās ar ES komisiju, lai izveidotu blokķēdes observatoriju un forumu. Izstrāde aizņems 2 gadus un tai izdalīti $425 mlj.. Marija Gabriēls, ciparu ekonomikas un sabiedrības komisārs: “Es saredzu blokķēdes tehnoloģijā potenciālu izmainīt spēles noteikumus, un gribu, lai Eiropa atrodas šīs attīstības avangardā. Mums jārada pareiza vide – mums jārada kopējs ciparu tirgus blokķēdei, ieguvumus no kura saņems visi pilsoņi. Blokķēdes-Observatorija un ES Forums ir solis šajā virzienā”.

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!