Wed. Jul 24th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

FedEx sāk izmantot blokķēdes tehnoloģiju

Pasaules kravu pārvadājumu gigants FedEx sācis sadarbību ar Blockchain in Transport Alliance ( BiTA ), lai integrētu blokķēžu tehnoloģijas savā darbībā. Katru dienu FedEx sistēmā tiek ierakstīti miljons ierakstu, un kompānija domā ka blokķēdes tehnoloģija palīdzēs transformēt loģistikas nozari un racionalizēs datu apmaiņas procesu. Kompānijas viceprezidents Kevins Hamfrijs: “Blokķēžu platforma palīdzēs klientiem izsekot paciņas ceļu daudz efektīvāk”.

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!