Sat. Oct 23rd, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kompānija Agility pievienojas IBM un Maersk blokķēdes projektam

Kompānija Agility, kura piedāvā loģistikas pakalpojumus visā pasaulē, pievienojās kopīgajam IBM un Maersk projektam. IBM un Maersk plāno radīt globālu tirdzniecības platformu, kura būvēta uz Hyperledger Fabric 1.0 bāzes. Programmas pilotversiju testējušas tādas kompānijas kā DuPont, Dow Chemical, Tetra pak un ASV muitas un robežsardzes dienests. Jaunais projekta dalībnieks Agility Global Integrated Logistics caur blokķēdi pārraidīs informāciju par atsevišķiem kravas pārvadājumiem, lai samazinātu administratīvos izdevumus, kuriem šobrīd tiek tērēta 1/5 daļa no kopējiem $1.8 trlj. kompānijas izdevumiem.

 

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!