Wed. Sep 22nd, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Coinbase klienti ASV saņēmuši nodokļu kvītis par 2017.gadu

Kriptovalūtu birža Coinbase nosūtījusi saviem klientiem  nodokļu formas Nr.1099-K aizpildīšanai un iesniegšanai ASV Nodokļu dienestā. Tas skar klientus, kuri saņēmuši vairāk par 200 maksājumiem vai vairāk par $ 20 000/gadā. jaunie noteikumi skar gan parastos klientus, gan arī biznesa klientus, kuri izmanto iespēju ar biznesa-rēķinu palīdzību norēķināties par precēm un pakalpojumiem. Formas jāaizpilda arī rēķinu īpašniekiem GDAX platformā. Šāda kārtība ieviesta pēc Coinbase zaudējuma tiesas procesā, kur ASV Nodokļu dienests pieprasīja 14 355 klientu datus par 2013-2015.gadā veiktajām operācijām.

 

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!