Mon. Dec 4th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Bittrex birža iekļauj ASV dolāru kriptovalūtu tirdzniecības pāros

Kriptovalūtu biržas Bittrex izpilddirektors Bils Šahira paziņojis, ka populārā kriptovalūtas birža kriptovalūtu pāriem pievienos ASV dolāru. Tas nomaina negatīvo fonu, kas valdīja tirgū pēc ASV Finansu regulatoru vēršanās pret biržu Bittrex. Intervijā UnikrRadio Bittrex Bils paziņoja: “Mēs atļausim tirgoties ar ASV dolāru vairums klientiem, bet ne visiem. Ieinteresētie klienti var izmantot biržas programmas paplašinājumu, pēc kura tiem būs pieejami ASV dolāri”.

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!