Wed. Feb 21st, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Investori iesnieguši kolektīvo prasību pret steiblkoina Tether emitentu (USDT). Viņi apsūdz kompāniju “amorālajās, neētiskajās, diskriminējošajās un negodīgajās” praksēs.

Prasītāji Metjū Andersons un Šons Dolifiks uzskata Tether apstiprinājumus par pilnīgu USDT aktīvu nodrošināšanu par maldinošiem. Pēc viņu domām, kompānija ir maldinājusi investorus, citādi viņi nekad nebūtu iegādājušies steiblkoinu.

Sūdzību prasītāji lūdziztiesāt, piedaloties firmai un ar to saistītajai kriptovalūtu biržai Bitfinex.

Andersons un Dolifiks pieprasīja Tether atlīdzināt zaudējumus trīskāršā apmērā, izmaksāt sodus un kompensāciju par personas datu zādzību, kā arī segt tiesas izdevumus.

Tether jau noraidījis šo prasību kā nepamatotu:

Mūsu komentārs – atcerieties nekustamā īpašuma krīzi ASV, kur figurēja nenodrošinātas parādzīmes!

Te viens labs Tether mems:

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!