Sun. May 22nd, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Pēc Džo Baidena ierosinājuma atstāt Džeromu Pauelu uz otro termiņu kriptovalūtas tirgū sācis augt “lāču” skaits – tā Maiks Novogracs

Pēc Džo Baidena ierosinājuma atstāt Džeromu Pauelu uz otro termiņu kriptovalūtas tirgū sācis augt “lāču” skaits. Par to CNBC ēterā paziņojis Kriptobankas Galaxy Digital dibinātājs Maiks Novogracs.

Topmenedžeris apšaubīja to, ka Pauels spēja aptvert ASV ekonomisko realitāti. Pēc viņa domām, tirgi ir pesimistiski attiecībā uz Baidena plāniem pagarināt pašreizējās FRS vadītāja pilnvaru termiņu.

“Inflācija pastiprinājās […] mēs redzēsim, vai FRS kustas nedaudz ātrāk. […] Tas mazinās visus riska aktīvus. […] Tas pazeminās kursus, ja mums būs jāpalielina likmes daudz ātrāk, nekā mēs domājām,” norāda CEO Galaxy Digital.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!