Mon. Dec 4th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Pēc Binance dibinātāja domām, Vorens Bafets nepietiekami pārzin informāciju par kriptovalūtām drošai investēšanai ( intervija )

Pēc Binance dibinātāja domām, Vorens Bafets nepietiekami pārzin informāciju par kriptovalūtām drošai investēšanai. Čanpeans Džao (Changeng Zhao) intervijā pastāstīja, ka nav noraizējies par Vorena Bafeta kripto ignoranci.

Džao atzīmēja, ka šādas investīcijas nav piemērotas visiem. Bafets atrodas citā dzīves posmā un kritika no viņa puses var būt pilnīgi normāla parādība.

“Es neliktu viņam ieguldīt naudu kriptovalūtās.” Viņš ir ļoti veiksmīgs, un es viņu cienu. Es raizējos, ka, ja viņš investēs kriptovalūtās, viņam var nebūt vajadzīgas prasmes vai zināšanas par to, kā saglabāt savus aktīvus drošībā, – teica Džao.

Pilna intervija pieejama šeit: https://news.yahoo.com/binance-ceo-we-dont-need-to-convince-warren-buffett-to-invest-in-crypto-150442502.html?guccounter=1&guce_referrer=aHR0cHM6Ly9iaXRzLm1lZGlhLw&guce_referrer_sig=AQAAAEN9CJYZdywO6aTf-pogq1ODL2_lAKYvOsDnT3xxCRRCWrEDinnjlEwtBhdpNO9WPxIsy8ppocY9E5OLODBBzIDXgoVEfiHkPicoWSzvS0iNLzbRgd_psYLtdg5y-Lht6pTyr0Rt5P2lDlPUDMw-RDKo7Uuc7CWLdW-8rTcg6Jo0

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!