Tue. Dec 5th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Salvadoras prezidents Naibs Bukele informēja par bankas Bitcoin City būvniecības plāniem – mistiskā Citadele var kļūt par īstenību

Salvadoras prezidents Naibs Bukele informēja par bankas Bitcoin City būvniecības plāniem. Projekts nodrošinās kriptovalūtas industrijas un citu tehnoloģisko un sociālo iniciatīvu attīstību valstī.

Par to Naibs Bukele (Nayib Bukele) paziņoja konferencē Bitcoin Week. Bitcoin City finansēšanā piedalīsies arī pazīstamie kriptovalūtu uzņēmumi, tostarp birža Bitfinex un tehnoloģiju gigants Blockstream. Salvadora ieguldīs Bitcoin City $1 miljardu no obligāciju pārdošanas.

“Bitcoin City mums būs digitāla un tehnoloģiska izglītība, ģeotermāla enerģija visai pilsētai, efektīvs un ekoloģisks sabiedriskais transports,” sacīja Bukele. Bitfinex ģenerāldirektors Paolo Ardoino (Paolo Ardoino) paziņojis, ka birža atbalstīs Salvadoras iniciatīvu un radīs platformu obligāciju glabāšanai. Galvenais drošības speciālists Blockstream Samsons Mao apstiprināja, ka neredz problēmas ar obligācijas pārdošanu par $1 miljardiem, jo biržā Bitfinex ir daudz “vaļu” ( lielo Bitcoin turētāju ).

Pēc Bukeles vārdiem, Bitcoin City kļūs par pilnībā funkcionējošu pilsētu ar dzīvojamām rajoniem, tirdzniecības centriem, restorāniem, ostu un “visu nepieciešamo infrastruktūru, kas ir koncentrēta ap Bitcoin”. Turklāt no iedzīvotājiem tiks iekasēts tikai pievienotās vērtības nodoklis (PVN), kurš, pēc Bukeles vārdiem, tiks izmantots obligāciju apmaksai, bet pārējā daļa tiks virzīta uz sabiedrības infrastruktūras attīstību un pilsētas uzturēšanu.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!