Thu. Jun 20th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Maksājumu kompānija Square, kas strādā pie “decentralizētas bitkoina biržas”, ir publicējusi savu White paper

Maksājumu kompānija Square, kas strādā pie “decentralizētas bitkoina biržas”, ir publicējusi savu White Paper, kas būs šā projekta pamatā.

Dokuments pieejams šeit:

Dokumentā protokols tiek aprakstīts kā “protokols likviditātes noteikšanai un aktīvu apmaiņai (piemēram, Bitcoin, fiat nauda vai reālās preces)”. Viņš ieguvis nosaukumu “tbDEX” un plānots ka tas tiks “izmantos decentralizētos tīklus aktīviem, nodrošinot sociālās uzticamības pamatu, izmantojot decentralizētus identifikatorus (DID) un pārbaudāmos akreditācijas datus (VC)”.

Viens no galvenajiem jaunā protokola mērķiem ir “tiltu” izveide starp kriptovalūtas ekosistēmu un fiat naudu, neizmantojot centralizētos starpniekus un brokerus. White paper ir teikts, ka tam ir iespējams izmantot steiblkoinus.

“Tas padarīs kriptovalūtu un decentralizētos finanšu pakalpojumus pieejamus visiem,” uzskata dokumenta autori.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!