Sun. Aug 7th, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Twitter finanšu direktors Neds Sigāls uzskata, ka šobrīd bezjēdzīgi investēt bitkoinā un citās kriptovalūtās, un nosaucot investīcijas vērtspapīros par daudz vērtīgākām

Twitter finanšu direktors Neds Sigāls uzskata, ka šobrīd bezjēdzīgi investēt bitkoinā un citās kriptovalūtās, un nosaucot investīcijas vērtspapīros par daudz vērtīgākām.

Intervija pieejama šeit: https://www.wsj.com/articles/twitter-cfo-says-investing-in-crypto-doesnt-make-sense-right-now-11637027310

Sarunā ar Wall Street Journal izdevumu Neds Sigāls (Ned Segal) atzīmēja, ka tuvākajā laikā Twitter negrasās pirkt Bitcoin, citādi sociālajam tīklam nāksies pārskatīt visu ieguldījumu politiku. Sigāls paziņoja, ka Twitter dod priekšroku mazāk svārstīgiem aktīviem, piemēram, vērtspapīriem. Pēc stāvokļa uz septembra beigām Twitter bija $3.47 miljardi skaidrā naudā un naudas ekvivalentos, savukārt iepriekšējā gada analoģiskajā periodā šī summa bija $1.99 miljardi. Twitter īstermiņa ieguldījumi bija $3.94 miljardi. Kā iemeslus, kāpēc Twitter neplāno investēt kriptoaktīvos, Sigāls nosaucis to nestabilitāti un konkrētu digitālo aktīvu nozari regulējošo noteikumu iztrūkumu.

Tomēr maksājumu kompāniju Square, kuru vada Twitter dibinātājs Džeks Dorsijs (Jack Dorsey), nebiedē nenoteiktība kriptovalūtu regulēšanā – pagājušajā gadā Square nopirka 4709 BTC. Iepriekš Square finanšu direktore Amrita Ahuja (Amrita Ahuja) paziņoja, ka ilgtermiņā bitkoins var nest kompānijai finansiālu labumu. Square tajā redz lielu potenciālu, un bitkoina pirkšana pierāda, ka kompānija “iesaistījusies spēlē”, piebilda Artedža.

Turklāt Amrita atzīmēja, ka Twitter pēta dažādas bitkoina izmantošanas iespējas. Septembrī sociālais tīkls oficiāli palaida “dzeramnaudu” BTC, lai paplašinātu lietotāju maksājumu iespējas.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!