Fri. Apr 12th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Peru centrālā rezerves banka (BCRP) sadarbojas ar Indijas un Singapūras centrālajām bankām, lai izstrādātu savu digitālo valūtu

Peru centrālā rezerves banka (BCRP) sadarbojas ar Indijas un Singapūras centrālajām bankām, lai izstrādātu savu digitālo valūtu.

“Mēs strādājam pie digitālās valūtas un piedalāmies vairākos projektos kopā ar vairākām centrālajām bankām,” pastāstījis BCRP prezidents Hulio Velarde (Julio Velarde).

Viņš norādīja, ka Peru joprojām seko Brazīlijai, Meksikai un vairākām Eiropas valstīm valsts digitālās valūtas izstrādē. ECB strādā pie izmaiņām maksājumu sistēmā. Velards neatklāja sīkumus, tomēr paziņoja, ka pēc astoņiem gadiem maksājumu sistēma būs pilnīgi atšķirīga no tagadējās.

“Mēs negrasāmies būt pirmie šajā nozarē, jo mums nav resursu, lai pretotos riskam, bet mēs negribam iepalikt,” viņš atzīmēja.

Šī gada Oktobrī Peru regulatori sāka pētīt kriptovalūtas firmu un tirdzniecības laukumu darbību, lai izstrādātu skaidrus normatīvos prasības, kas kontrolē digitālo valūtu industriju valstī.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!