Thu. Nov 30th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Tudor BVI fonda pārvaldnieks Pols Tjūdors Džonss nosaucis bitkoinu par efektīvāku aizsardzības līdzekli pret inflāciju salīdzinājumā ar zeltu

Tudor BVI fonda pārvaldnieks Pols Tjūdors Džonss nosaucis bitkoinu par efektīvāku aizsardzības līdzekli pret inflāciju salīdzinājumā ar zeltu, bet pauda bažas par neekoloģisko mainingu.

Intervijā CNBC kanālam Pols Tjūdors Džonss (Paul Tudor Jones) teica, ka izvēlas kriptovalūtu iepretim tradicionālajiem aktīviem, piemēram, zeltam. Viņš uzskata, ka kriptovalūtas ir ieņēmušas stipru pozīciju digitālajā pasaulē, un tagad bitkoins “uzvar sacensības ar zeltu”. Miljardieris nosauca bitkoinu par labu līdzekli inflācijas hedžēšanai, kas ir visbīstamākais drauds finanšu tirgiem, uz kuriem negatīvi atspoguļojās arī pandēmijas izraisītas cenas svārstības.

“Man ir kaut kāds bitkoīns.” Tas ļauj turēt aizsardzības pozīciju un diversificēt ieguldījumu portfeli kapitāla saglabāšanai,” pauda Džounss.

 

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!