Tue. Sep 26th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Bijušais PayPal direktors Pīters Tils – man vajadzēja nopirkt vairāk bitkoinu…

Pēc tam, kad bitkoins atjaunoja vēsturisko maksimumu, gandrīz sasniedzot 67 tūkstošus, līdzdibinātājs un bijušais PayPal ģenerāldirektors Pīters Tils teica, ka viņam vajadzēju nopirkt vairāk bitkoinu. Pēc Bloomberg ziņām Pīters Tils runāja par kriptovalūtu intervijas laikā Maiami, ko organizēja analītiskais centrs Lincoln Network.

“Jums ir jāpērk bitkoīns,” viņš jokoja, pievērsdamies klātesošajiem. “Es jūtu, ka neesmu pietiekami ieguldījis.” Tils atzīmēja, ka viņa vienīgais nemiers, kas saistīts ar bitkoina iegādi, bija saistīts ar to, ka “šīs kriptovalūtas noslēpums jau bija zināms”.

Pēc viņa vārdiem, pēdējais bitkoina rallijs rada bažas dažādu valstu centrālajām bankām. Viņš uzskata, ka šāda strauja kriptovalūtu izaugsme var kļūt par galveno banku bankrota iemeslu. Turklāt intervijas laikā viņš pauda bažas par mākslīgā intelekta attīstību. Tils gribētu, lai cilvēki, kas nodarbojas ar šīs tehnoloģijas attīstību, apdomā to, ka tā var būt bīstama pasaulei. Decentralizācijas atbalstītājs uzskata, ka šāda novērošanas forma “var tikt uzskatīta par komunistisku”.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!