Tue. Apr 16th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Salvadoras aviokompānija Volaris El Salvador pieņems samaksu par biļetēm bitkoinos

Salvadoras prezidents Naibs Bukele informējis, ka vietējā aviokompānija Volaris El Salvador pieņems samaksu par biļetēm bitkoinos. Bitkoina masveida ieviešanas rezultātā Salvadorā lidsabiedrība Volaris El Salvador, Meksikas budžeta aviokompānijas Volaris meitas uzņēmums, sāks pieņemt bitkoinus kā samaksu par lidojumiem un ar tiem saistītiem pakalpojumiem.

Šo ziņu anonsējis Salvadoras prezidents Salvadors Naibs Bukele (Nayib Bukele) mēnesi pēc tam, kad Salvadoras valdība ir izsniegusi Volaris vietējai filiālei atļauju strādāt valstī. Nesenajā Volaris pasākumā prezidents Buķele uzsvēra, ka, ja iedzīvotāji maksās bitkoinus un izmantos Chivo maku, tas ļaus valdībai palielināt reisu skaitu.

“Mums ir salvadoriešu aviokompānija, ar lētām biļetēm, kas pieņem Bitcoin,” raksta Bukele.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!