Thu. Dec 2nd, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Norveģu šaha Lielmeistars Magnuss Karlsens (Magnus Carlsen) saņēmis pirmo NFT trofeju šaha turnīru vēsturē

Šaha Lielmeistars Magnuss Karlsens (Magnus Carlsen) saņēmis NFT trofeju par uzvaru turnīrā Meltwater Champions Chess Tour. Balvas kopija pārdota izsolē par 6.88 ETH.
Norvēģijas lielmeistars Magnuss Karlsens tika apbalvots ar NFT par uzvaru starptautiskajā šaha turnīrā Meltwater Champions Chess Tour (MCCT). Apbalvojumam tika radīti NFT trofejas un kolekciju priekšmeti, kas atzīmēja labākos spēles momentus.

“NFT palīdz mūsu šaha sabiedrībai atzīmēt svarīgus notikumus, arī tā ir lieliska atlīdzība tiem, kuri daudz ko ir atdevuši spēlei. Meltwater Champions Chess Tour ir tikai sākums, es ar nepacietību gaidu turpinājumu, viņš sacīja.

Uz Ethereum blokķēdes tika izveidotas divas vienādas NFT Champion ‘s Trophy versijas. Pēc uzvaras turnīrā Karlsens parakstīja balvu ar savu digitālo parakstu. Pirmo versiju ieguva uzvarētājs, otra tika pārdota izsolē par 6.88 ETH vai $24 848 pēc tā brīža kursa. Lielmeistars uzskata, ka kriptovalūta ir lielisks veids, kā atbalstīt virtuālos šaha turnīrus. Viņš atgādināja par neseno MCCT partnerību ar FTX kriptobiržu. Pateicoties šīs biržas atbalstam, profesionālie šahisti varēja cīnīties par balvu fondu 2.1825 (BTC) apmērā.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!