Sat. Dec 2nd, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Twitter vadītājs Džeks Dorsijs ierindo Bitcoin starp trim sava sociālā tīkla galvenajām nākotnes tendencēm

Twitter vadītājs Džeks Dorsijs nosaucis bitkoinu par vienu no trim galvenajām nākotnes tendencēm, kas pārveidos sociālos tīklus, minot arī mākslīgo intelektu un decentralizāciju. Par to ziņo TechCrunch, atsaucoties uz uzņēmuma pārskatu par ienākumiem otrajā ceturksnī.

Dorsijs atzīmēja, ka kriptovalūtu integrācija esošajos produktos un to servisam nākotnē būs “liela daļa” Twitter piedāvājumā.

Viņš arī paziņoja, ka bitkoinu uzskata par labāko kandidātu Interneta natīvai valūtai.

“Ja tīklā ir natīva globāla valūta, mēs varam attīstīt daudz ātrāk savus produktus. Ar to mēs varam aptvert ikvienu cilvēku uz šīs planētas” , – sacīja Dorsijs.

Viņš atzīmēja, ka Twitter nebūs vienīgais pakalpojums, kas veltīts digitālo aktīvu ieviešanai. Vēl viens liels sociālais tīkls – Facebook var ieviest savu digitālo valūtu Diem, uzsvēra Džeks Dorsijs.

“Tur ir acīmredzama vajadzība.” Es domāju, ka internetam ir atvērts standarts. Tāpēc mēs koncentrējamies uz Bitcoin, – viņš atzīmējis.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!