Tue. Apr 9th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Mūsu jaunais projekts kriptomaks.lv iet gaisā!

Šodien palaižam mūsu jauno projektu KRIPTOMAKS – tīmekļa žurnāls, kas ikdienā stāstīs par svarīgāko daudzās nozarēs, kurās darbojamies arī mēs vai kuru tēmas mūs interesē – arhitektūra, mākslīgais intelekts, kosmosa apguve, elektroauto, kriptovalūtas, superdatori, robotika un citas mūs interesējošās tēmas. Divas ziņu lentas būs latviešu valodā – kriptovalūtas un domēni, bet pārējās angļu valodā.

Šodien, ja vien izmantojat Google meklētāju, nav problēmas vajadzīgo iztulkot latviešu valodā. Ziņas un video blogi būs no pirmavotiem, ar to starpību, ka lasītājiem nebūs jāmeklē pa n-tajiem portāliem. Ar laiku pievienosim arī komentēšanas iespēju, forumu un vēl dažādus jaunumus! Un protams audzēsim satura apjomu līdz pat 100 ziņām dienā – tas varētu būt Latvijas rekords, apsteidzot laikrakstu Diena tā labākajos laikos!

Lai mums visiem izdodas!

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!