Sun. Sep 19th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Finanšu holdings BNY Mellon pievienojies sešām bankām, kuras plāno palaist Pure Digital digitālo aktīvu tirdzniecības platformu

Finanšu holdings BNY Mellon pievienojies sešām bankām, kuras plāno palaist Pure Digital digitālo aktīvu tirdzniecības platformu, raksta Financial Times. Saskaņā ar izdevuma informāciju, BNY Mellon ievieš infrastruktūru darbam ar kriptovalūtu, kurai pamazām tiek apstiprināta normatīvi tiesiskā bāze.

Par Pure Digital kriptoplatformas startēšanu aprīlī paziņojis viens no vecākajiem ASV State Street bankām. Platformai jābūt tirdzniecības sistēmai ar augstu veiktspēju un fizisko aktīvu piegādi. Institucionālie investori, kas strādā ar kriptoplatformu, varēs izmantot divpusējās kredītlīnijas.

Pagājušajā nedēļā daļu ABLV of America klientu saņēma pieeja fjūčeru tirdzniecībai bitkoinā. Maijā banka veica aptauju, kuras laikā noskaidroja, ka Bitcoin ir pieprasījums pēc aktīvu pārvaldītājiem. Aptaujā piedalījās 216 topmenedžeri ar kopējo aktīvu pārvaldīšanu $625 miljardu apmērā.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!