Sun. Dec 3rd, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Bitkoina maininga sarežģītība kritusies par 4.81%

Bitkoina sarežģītības kārtējās pārrēķināšanas rezultātā bitkoina maininga sarežģītība samazinājās par 4,81% – līdz 13,67 triljoniem hešu (T).

Tas ir ceturtais sarežģītuma samazinājums. Rekordliels bija iepriekšējais, kas notika 2021. gada 3. jūlijā, kad vērtība kritās gandrīz par 28%. Tas viss saistīts ar kārtējo maininga aizliegumu Ķīnā un ainām no turienes, kur buldozeri saspiež mazos jaukos bitkoina mainerus. Skat attēlu, kur bargais ķīniešu policists norāda uz aizliegto augli.

Mūsu informatori informē, ka daži latvieši gan Latvijā, gan ārvalstīs joprojām laimīgām sejām svīst , mainojot Ethereum un citas kriptovalūtas savās telpās! Gods un slava tautiešiem, kuri palīdz kriptovalūtu pionieriem pelnīt miljonus! Latvietis ir strādīgs un čakls kā bite, to zin jebkurš maininga aparatūras ražotājs, tāpēc dažiem latviešiem aparatūru dāvina. Kas var būt labāks par kārtīgu maininga fermu karstā vasarā ofisā vai guļamistabā? Tikai auksts alus kondicionētās telpās, kurās nedarbojas maineri un skan laba mūzika ! Priekā, tautieši!

…pēdējā rindkopa – joks, protams 🙂

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!