Thu. Nov 30th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Īlons Masks – Dogecoin var bez grūtībām pieveikt Bitcoin

Īlons Masks turpina troļļot bitmonētu piekritējus. Šoreiz twitterī publicējot tvītu, ka joku kriptovalūta Dogecoin spēj apiet bitkoinu, jo ir lētāka, transakciju cenas ir mazākas un blokķēdes bloki tiek
radīti daudz īsākā laikā. Publicējam šo twitterkauju fragmentus:

Pēc šī pēdējā Īlona tvīta bitmonētu cena nokrita līdz $42 000 par vienu bitmonētu, kas norāda uz Bitcoin kursa svārstībām atkarībā no Īlona garastāvokļa un attieksmi pret bitmonētām, un tas nepavisam nav labi. Tāpat atklājies, ka Īlons Masks palīdz Dogecoin izstrādātājiem jau no 2019.gada un tas saistībā ar Dogecoin straujo cenas kāpumu kļūst saprotams, jo Dogecoin cena aug pēc katra Īlona tvīta par to. Ja 90.gadu sākumā TV ekrānos dominēja ziepju operas, tad izskatās, ka tās kā žanrs pārņem Twitter kriptovalūtu telpu un aktieru, kuri grib spēlēt pirmās lomas tur ir daudz.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!