Fri. Dec 1st, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Microsoft Corporation slēgs Azure Blockchain Service mākoņplatformu 2021. gada 10. septembrī.

Microsoft Corporation slēgs Azure Blockchain Service mākoņplatformu 2021. gada 10. septembrī. Serviss neatbalsta jaunu projektu izvietošanu no 2021.gada 10. maija.
Platformas klienti ir JPMorgan finanšu holdings, Starbucks kafejnīcu tīkls, kā arī aviokompānija Singapore Airlines. Lietotājus kompānija ir lūgusi pārsūtīt datus uz citiem servisu nodrošinātājiem.

Par slēgšanas iemesliem Microsoft nav paziņojusi. Kā alternatīvu Microsoft piedāvā izmantot Quorum Blockchain Service, kuru uztur uzņēmums ConsenSys, ar kuru tā sadarbojas.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!