Thu. Nov 30th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

LVMH un juvelierizstrādājumu izgatavotāji Cartier kopā ar Itālijas modes namu Prada izveidojuši Aura blokķēdes konsorciju, lai cīnītos pret luksusa preču viltošanu.

Saskaņā ar preses relīzi Hublot pulksteņu ražotājs, kas ietilpst LVMH sastāvā, uzsāks tuvākajā laikā digitālo elektronisko garantiju izdošanu, izmantojot Aura blokķēdi. Bvlgari un Louis Vuitton zīmoli arī pievienosies šai platformai.

“Blokķēdes konsorcijs Aura ir lieliska iespēja mūsu sektoram stiprināt saikni ar klientiem, piedāvājot tiem vienkāršus risinājumus labākai mūsu produktu iepazīšanai,” norādīja LVMH direktors Tonijs Bellonijs.

Viņš piebilda, ka pūļu apvienošana palīdzēs kļūt par līderiem šajā virzienā. Vadītājs arī cer, ka viņiem pievienosies arī citi “prestiži spēlētāji”.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!