Tue. Dec 5th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Ņujorkas fondu birža (NYSE) izdevusi pirmo NFT kolekciju

Ņujorkas fondu birža (NYSE) izdevusi pirmo NFT kolekciju par godu augsto tehnoloģiju amerikāņu kompāniju IPO.

Uz Crypto.com blokķēdes bāzes tika izlaisti seši NFT. Tie ir veltīti pirmajiem biržas darījumiem tādām kompānijām kā Spotify, Snowflake, Unity, DoorDash, Roblox un Coupang. Katrs tokens satur kotēšanas metadatus un fiksē precīzu brīdi, kad uzņēmums ir kļuvis publisks.

“Katra ziņa tiek ierakstīta mūsu tirdzniecības platformas digitālajā grāmatā. Viens no šiem ziņojumiem ir pirmais darījums ar NYSE, kas dod iespēju fiksēt tās panākumus”, savā emuārā raksta NYSE prezidente Steisija Kaningema.

NFT tika dāvināti katram uzņēmumam. Steisija Kaningema deva mājienu, ka tuvākajā nākotnē birža var izlaist vairāk tokenu, bet neplāno tos pārdot.

“Gaidāmi vēl daudz NFT no NYSE, jo mēs sveicam jaunus inovatīvus uzņēmumus mūsu kopienā,” viņa rakstīja.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!