Tue. May 24th, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Ethereum risinājumu izstrādātājs uzņēmums ConsenSys ir piesaistījis $65 miljonus

Ethereum risinājumu izstrādātājs uzņēmums ConsenSys ir piesaistījis $65 miljonus no zināmām bankām, finanšu pakalpojumu sniedzējiem, kriptovalūtas startapiem un individuālajiem investoriem.

Finansējuma raundā piedalījās amerikāņu finanšu holdings JPMorgan, maksājumu sistēma Mastercard, FTX birža Alameda Research, kā arī Protocol Labs, Fenbushi, Maker Foundation, The LAO, Liberty City Ventures, Greater Bay Area Homeland Development Fund un Quotidian Ventures.

Consensys piesaistīja līdzekļus izlaižot konvertējamās obligācijas.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!