Sun. Feb 25th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Ir klāt bitcoinfoundation.lv versija 2.0

2021.gada 12.aprīlī aprit 60 gadi, kopš kosmosā tika palaists un veiksmīgi atgriezās uz zemes Jurijs Gagarins. Šodien savu ceļu pie mūsu lasītājiem sāk Latvijas Bitkoina biedrības mājas lapas jaunā versija, kurā pakāpeniski ieviesīsim daudz jaunu rubriku, transformēsim lapas dizainu un pēc transformācijas noslēguma būs kāds pavisam negaidīts ar kriptovalūtām saistīts pārsteigums. Sekojiet mums un uzzināsiet daudz jauna – lielākā datu bāze par Bitcoin latviešu valodā turpina darbu jaunā kvalitātē!. Mūsu mājas lapas 2021.gada 9.aprīļa laika nospiedumu atradīsiet 7 bitcoins vietnē 7b.lv. Būs interesanti to periodiski salīdzināt.

“Braucam!” – tā Jurijs Gagarins uzsauca Kosmosa kuģa vadības centram un devās nezināmajā.

Lai mums labs ceļavējš!

Jūsu The Bitcoin Foundation Latvia

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!