Thu. Apr 11th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Galaxy Digital dibinātājs Maiks Novogracs – pirmās kriptovalūtas Bitcoin kapitalizācija neizbēgami sasniegs un pārsniegs zelta kopējo tirgus vērtību

Kriptobankas Galaxy Digital dibinātājs Maiks Novogracs paziņoja CNBC komentāros, ka pirmās kriptovalūtas kapitalizācija neizbēgami sasniegs un pārsniegs zelta kopējo tirgus vērtību.

Investors ir šokēts par digitālo aktīvu pieņemšanu. Viņš arī atzina savu līdzšinējo pirmās kriptovalūtas cenas prognozi par $60 000 pārāk konservatīvu.

“Bitkoins ir nenovēršamā ceļā uz to, lai sasniegtu un pārsniegtu zelta kapitalizāciju,” paziņoja Novograds.

Saskaņā ar CompaniesMarketCap datiem, rakstīšanas brīdī kopējā zelta tirgus vērtība ir $10, 8 triljoni. Pēc CoinGecko datiem, pirmās kriptovalūtas kapitalizācija pārsniedz $1, 1 triljonu.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!