Wed. Jul 24th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Blackrock Global Allocation Fund ir pievienojis savam investīciju portfelim Čikāgas preču biržā tirgotos bitkoinu fjūčerus

Blackrock Global Allocation Fund, kas atrodas BlackRock vadībā, ir pievienojis savam investīciju portfelim Čikāgas preču biržā tirgotos bitkoinu fjūčerus. Par to liecina ASV Vērtspapīru un biržu komisijas pārskats.

Saskaņā ar dokumentu, fondam ir 37 līgumi ar eksponāciju 26. martā un tie sastāda 0,14% no fonda tīro aktīvu apjoma ($25, 43 miljardi), nerealizētā peļņa – $360 458. Katrs fjūčers ir ekvivalents pieciem bitkoiniem.

2021. gada janvārī kļuva zināms, ka divi BlackRock fondi uzsāks tirdzniecību ar pirmo kriptovalūtu Bitcoin.

Februārī uzņēmuma galvenais investīciju direktors Riks Riders paziņoja, ka fonds sāk “pamazām nodarboties” ar kriptovalūtām.

2018. gadā BlackRock CEO Lerijs Finks paziņoja, ka nav intereses par kriptovalūtu no uzņēmuma klientu puses. Bet vēlāk viņš pieņēma, ka kriptovalūtu tirgus tomēr kļūs globāls.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!