Thu. Aug 4th, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Dienvidkorejas entuziasts savācis fermu no septiņām Nvidia GeForce RTX 3060 videokartēm, apejot hešreita ierobežojumus Ethereum mainingam

Dienvidkorejas entuziasts savācis fermu no septiņām Nvidia GeForce RTX 3060 videokartēm, apejot hešreita ierobežojumus Ethereum mainingam.

Uz publicētajiem attēliem ir septiņi RTX 3060 grafiskie procesori un tie pieslēgti ar PCIE 3.0 x 16 kabeļiem. Katras no videokartēm hešreits ir aptuveni 48 MH/s. Kopējie fermas rādītāji ir 337 MH/s.

Pēc mainera vārdiem, videokartes kopumā patērē 1020 W. Ņemot vērā elektroenerģijas izmaksas, ferma izmaksā aptuveni 32 dolāri diennaktī.

Entuziasts neprecizē, kā viņam izdevies apiet GPU aizsardzību, kuru kompānija Nvidia iestrādājusi videokartēs.

Komentāros par lietotāji pieņēmuši, ka ferma var darboties, izmantojot PLX komutatoru. Tomēr šāda fermas būvniecība patērē lielu enerģijas daudzumu un ilgstoši darbojoties stipri uzsilda videokartes un ātri pietuvina to mūža beigas.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!