Fri. Dec 1st, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

PayPal ļaus lietotājiem apmaksāt ar Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum un Litecoin pirkumus 29 miljonu tirdzniecības punktos visā pasaulē

Tuvāko mēnešu laikā maksājumu milzis PayPal ļaus lietotājiem apmaksāt ar Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum un Litecoin pirkumus 29 miljonu tirdzniecības punktos visā pasaulē. Par to ziņo Reuters, atsaucoties uz uzņēmuma sagatavoto preses relīzi.

 

Pirkuma veikšanas brīdī lietotāji varēs konvertēt kriptovalūtu fiatā.

“Pirmie klienti varēs netraucēti izmantot makā glabāto PayPal kriptovalūtu, tāpat kā kredītkarti vai debetkarti,” komentēja kompānijas CEO Dens Šulmans.
Viņš piebilda, ka PayPal neiekasēs darījuma komisiju par transakciju, izmantojot kriptovalūtu. Katram pirkumam klients varēs izmantot tikai vienu monētas veidu.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!