Sat. Dec 2nd, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Uzņēmums Rockside palaidis transakciju retranslācijas servisu, kura mērķis ir novērst “uzkārušās” transakcijas Ethereum tīklā

Rockside palaidis transakciju retranslācijas servisu, kura mērķis ir novērst “uzkārušās” transakcijas Ethereum tīklā. Uzņēmums paredz, ka servisa primārie lietotāji būs DefiFi projekti.

“Transakciju retranslācijas serviss” Rockside algoritmiski nosaka komisijas lielumu lietotāju vārdā. Ja vienlaikus ir liels skaits transakciju ar augstām komisijām tiek pārraidīts tiešsaistē, Rockside nodrošinās līgumu finansēšanu ar pietiekamu daudzumu gāzes, lai novērstu transakciju uzkāršanos.

Bez tam caur savu Rockside API piedāvā “bezgāzes” transakcijas. Tajās tiek izmantota gāze, ko nodrošina DefiFi izstrādātājs, kas sedz lietotāju maksu par gāzi vienkāršā mijiedarbībā ar blokķēdi.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!