Sun. Dec 3rd, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

W3BCLOUD, Advanced Micro Devices (AMD) un Ethereum-risinājumu nodrošinātāja ConsenSys kopuzņēmums, paziņojis par piesaistīto finansējumu $20,5 miljonu apmērā

W3BCLOUD, Advanced Micro Devices (AMD) un Ethereum-risinājumu nodrošinātāja ConsenSys kopuzņēmums, paziņojis par piesaistīto finansējumu $20,5 miljonu apmērā.

Līdzekļi iegūti, pārdodot konvertējamās obligācijas dibinātājiem un vairākiem bagātiem ģimenes birojiem AAE.

Par kopīga uzņēmuma izveidošanu, kas tiek veikts ar mērķi mākoņaprēķiniem blokķēdē, AMD un ConsenSys paziņoja 2019. gada septembrī.

“W3BCLOUD veido decentralizētu nākamās paaudzes risinājumu datu aprēķināšanai un uzglabāšanai,” paskaidroja ConsenSys CEO Džozefs Lubins.

W3BCLOUD CEO ir uzsvēris, ka, lai mērogotu decentralizētās ekonomikas uzticību, nepieciešami stabili piešķirtie biznesa centri un ka AMD un ConsenSys centieniem tiks izveidota nepieciešamā infrastruktūra.

W3BCLOUD būtībā ir mākoņarhitektūra decentralizētām programmām. Iniciatīvas ietvaros ConsenSys sniedz savas ekspertu zināšanas darba jomā ar blokķēdēm, bet AMD kļūs par augstas veiktspējas aparatūras tehnoloģiju piegādātāju.

Iepriekš abas kompānijas pauda pārliecību, ka to izstrādātie risinājumi tādās jomās kā “gudrā” identifikācija, korporatīvi datu-centri, medicīnas datu izsekošana, licencēšana un piegādes ķēžu pārvaldība, būs pakalpojuma pieprasījums no lieliem uzņēmumiem un valsts aģentūrām.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!