Wed. Aug 10th, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Ķīna plāno kriptovalūtas projektu, kurš būtu vērsts pret ASV dolāra hegemoniju

Ķīna piedāvā vēl vienu kriptovalūtas projektu, kurš vērsts pret ASV dolāra hegemoniju starptautiskajos maksājumos.

Ķīnas amatpersonas plāno izveidot digitālo valūtu Austrumāzijai, lai mazinātu atkarību no ASV dolāra un stiprinātu tirdzniecības attiecības reģionā.

Kā vēsta Nikkei Asia, 10 Ķīnas Tautas politiskās konsultatīvās konferences dalībnieki piedāvāja izveidot digitālo valūtu, kas balstītos uz valūtu grozu no Ķīnas juaņa, Japānas jenas, korejiešu vona un Honkongas dolāra. Turklāt Nikkei neprecizē, uz kuras blokķēdes tiks balstīta šāda kriptovalūta.

Priekšlikumu izvirzīja Nīls Šens, no lielākās Ķīnas tūrisma un riska kompānijas Ctrip, kā arī Honkongas politiķis Henrijs Tams. Viņi piedāvā, lai jauno reģionālo kriptovalūtu izstrādātu privāts uzņēmums.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!