Thu. Sep 16th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Hakeri uzbrukuši Microsoft Azure mākoņservisam, lai uz servisa datoriem iegūtu kriptovalūtu Monero

Hakeri uzbrukuši Microsoft Azure mākoņservisam, lai uz servisa datoriem iegūtu kriptovalūtu Monero.
Uzbrukuma mērķis bija nodes, kas darbojās ar Kubeflow instrumentu komplektu mašīnmācīšanai Kubernetes vidē. Parasti Kubeflow instrumentu ir salīdzinoši spēcīgi un ietver grafiskos procesorus.

Piekļūstot vadības panelim, noziedznieki iekopēja klasteros Kubernetes jaunus serveru tēlus, kuri savukārt palaida Monero kriptovalūtas maininga programmu.

Microsoft ziņo par desmitiem kompromitēto klasteru Kubernetes.

Pēc speciālistu vārdiem, kiberuzbrukums ir kļuvis par iespējamu nepareizu manuālu Kubeflow iestatījumu dēļ, jo noklusējuma iestatījumi neļauj piekļūt vadības panelim, izmantojot internetu , kā arī iespēju veikt nesankcionētas izmaiņas klasterī.

“Mēs domājam, ka daži lietotāji ir nolēmuši mainīt iestatījumus ērtībām. Tomēr šīs izmaiņas ir pārkāpušas Kubeflow drošību, kas ļāva ļaunprāšiem veikt dažas operācijas,” norāda Microsoft Azure Security Center drošības pētniece Josija Vaicmane.

Pēc uzņēmuma ziņojuma uzbrukumi sākušies 2020. gada aprīlī.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!