Wed. Oct 27th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Saskaņā ar Coin ATM Radar datiem, tagad 73 valstīs ir pieejami 8208 kriptovalūtas ATM ( bitkomāti )

Saskaņā ar CoinATMRadar datiem, tagad 73 valstīs ir pieejami 8208 kriptovalūtas ATM ( bitkomāti ), caur kuriem lietotāji var pirkt un pārdot Bitcoin, kā arī dažādus altkoinus. Vairāk nekā 6000 ierīces atrodas ASV teritorijā.

Karte pieejama šeit: https://coinatmradar.com

Tagad Bitcoin-ATM ļauj veikt operācijas ar Ethereum, Litecoin, BCH, DASH,ZEC, XMR, DOGE, USDT un XRP.

Kriptovalūtu bankomātu skaits pieaudzis par 17% no 2020.gada marta sākuma, kas var liecināt par pieaugošo pieprasījumu pēc kriptovalūtas.

Pēc Coin ATM Radar datiem, 2020. gadā lielākais kriptovalūtas bankomātu ( bitkomātu ) pieaugums vērojams ASV, savukārt šādu ierīču skaits Šveicē, Austrijā un Lielbritānijā ir samazinājies.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!