Sat. Jun 15th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Ethereum risinājumu izstrādātājs uzņēmums ConsenSys prezentējis rīku Codefi Compliance

Ethereum risinājumu izstrādātājs uzņēmums ConsenSys prezentējis rīku Codefi Compliance. Tas ļauj noteikt DefiFi projektu atbilstību dažādām regulējošām prasībām, ieskaitot terorisma finansēšanas un ptretdarbību naudas atmazgāšanai.

Codefi Compliance aptver aptuveni 280 000 ERC-20 un ERC-721 standarta tokenu Ethereum ekosistēmā. Ar tās palīdzību var sekot līdzi digitālajām valūtām un to lietotāju uzvedībai, kā arī analizēt tokenu kustības. Instruments ļauj izvēlēties prioritāras jurisdikcijas projektu normatīvo atbilstības noteikšanai dažādās valstīs.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!